Podkāsts

Kam izdevīgi izplatīt melus par klimata krīzi?

Epizode #9  |
  21. decembris, 2023

Skaties šeit vai klausies Spotify

Kāpēc cilvēki izplata dezinformāciju un sazvērestības teorijas par klimata krīzi? Kāds no tā labums? Dezinformācija par klimata pārmaiņām attur cilvēkus no klimatam neitrālu paradumu ievērošanas. Turklāt klimata pārmaiņas nav ticības jautājums, bet gan zinātniski pierādīts fakts.

Mūsu viesi epizodē gāž dažādus mītus un dezinformāciju par klimata krīzi, Eiropas zaļo kursu un atbild, vai Grēta Tūnberga palīdz klimata aktīvistiem. Vai lielais sniegs atceļ klimata krīzi un laikapstākļi aiz loga noraida globālo sasilšanu?

 

Epizodes viesi:

  • Laura Treimane, organizācijas Zero Waste Latvija dibinātāja un videi piemērotāka dzīvesveida un saimniekošanas vēstnese, Latvijas Bankas ilgtspējības projektu vadītāja;
  • Monta Zaumane, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta analītiķe, Instagram profila @montatalkssecurity veidotāja.

 

Podkāsta vadītāja: Karmena Stepanova.

Citas epizodes

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Epizode #13

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Interneta portāli, TV, radio un sociālie mediji šobrīd ir pārpludināti ar ziņām par teju neizbēgamu NATO un Krievijas sadursmi un karu Baltijas valstīs, ASV un Krievijas vēlēšanām un spekulācijām par to ietekmi uz pasaules kārtību.

ikonaSkatīties epizodi
Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Epizode #12

Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Šajā raidierakstā ielūkojāmies Latvijas aizsardzības aktualitātēs: rietumu amatpersonu spekulācijas par kara tuvošanos ar Krieviju, Latvijas artava NATO alianses spēju stiprināšanā, runājām, kāpēc jāpierod pie biežākām militārām mācībām Latvijā un cik sekmīgi ar jaunajiem karavīriem papildinām Latvijas armijas rindas.

ikonaSkatīties epizodi
Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Epizode #11

Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Pēdējos mēnešos informatīvajā telpā Latvijā un pasaulē virmo spekulācijas par kara tuvošanos starp Ziemeļatlantijas līguma organizāciju (NATO) un Krieviju. Tiek izteikti minējumi par dažādiem šāda scenārija piepildīšanās termiņiem, sākot no vairākiem gadiem līdz pat ļoti tuvai nākotnei.

ikonaSkatīties epizodi