Podkāsts

Kam izdevīgi kultivēt neuzticību medicīnai?

Epizode #4  |
  06. novembris, 2023

Skaties šeit vai klausies Spotify

Protesti pret Covid vakcīnām un valdību, “visi mums melo”, “mūs piespiež” un “neviens neko nesaprot” – šādi un citi naratīvi bieži izskan no dezinformatoriem Instagram, TikTok, Facebook un dzīvē.

Kā dezinformatori manipulē ar dažādiem naratīviem? Kas viņi vispār ir, un kas viņus motivē to darīt? Kā runāt ar šiem cilvēkiem, un vai tas ir jādara? Par to, kāda ir dezinformatoru ietekme un kā neuzķerties uz greizo viedokļu līderu teiktā, runāsim podkāsta ceturtajā epizodē.
 
Epizodes viesi:
– Dana Isarova, ārste, pediatre;
– Rihards Bambals, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītājs.

Podkāsta vadītāja: Karmena Stepanova.

Citas epizodes

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Epizode #13

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Interneta portāli, TV, radio un sociālie mediji šobrīd ir pārpludināti ar ziņām par teju neizbēgamu NATO un Krievijas sadursmi un karu Baltijas valstīs, ASV un Krievijas vēlēšanām un spekulācijām par to ietekmi uz pasaules kārtību.

ikonaSkatīties epizodi
Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Epizode #12

Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Šajā raidierakstā ielūkojāmies Latvijas aizsardzības aktualitātēs: rietumu amatpersonu spekulācijas par kara tuvošanos ar Krieviju, Latvijas artava NATO alianses spēju stiprināšanā, runājām, kāpēc jāpierod pie biežākām militārām mācībām Latvijā un cik sekmīgi ar jaunajiem karavīriem papildinām Latvijas armijas rindas.

ikonaSkatīties epizodi
Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Epizode #11

Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Pēdējos mēnešos informatīvajā telpā Latvijā un pasaulē virmo spekulācijas par kara tuvošanos starp Ziemeļatlantijas līguma organizāciju (NATO) un Krieviju. Tiek izteikti minējumi par dažādiem šāda scenārija piepildīšanās termiņiem, sākot no vairākiem gadiem līdz pat ļoti tuvai nākotnei.

ikonaSkatīties epizodi