Podkāsts

Ko par dezinformāciju domā Valdis Zatlers?

Epizode #10  |
  29. decembris, 2023

Skaties šeit vai klausies Spotify

Dezinformatori bieži stāsta, ka prezidentam Latvijā nav varas, bet tikai reprezentācijas funkcija. Kā ir patiesībā? Vai tomēr prezidentam ir vara un kādā apmērā?

Kā oligarhi un influenceri ietekmē sabiedrības domas par svarīgiem politiskiem jautājumiem? Ko Valdis Zatlers domā par Krievijas izteikumiem un draudiem Latvijai? Kā šo gadu laikā ir mainījusies situācija Krievijā? 

 

Epizodes viesi:

  • Valdis Zatlers, bijušais Latvijas Valsts prezidents;
  • Rihards Bambals, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītājs;
  • Monta Zaumane, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta analītiķe, Instagram profila @montatalkssecurity veidotāja.

 

Podkāsta vadītāja: Karmena Stepanova.

 

 

Citas epizodes

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Epizode #13

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Interneta portāli, TV, radio un sociālie mediji šobrīd ir pārpludināti ar ziņām par teju neizbēgamu NATO un Krievijas sadursmi un karu Baltijas valstīs, ASV un Krievijas vēlēšanām un spekulācijām par to ietekmi uz pasaules kārtību.

ikonaSkatīties epizodi
Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Epizode #12

Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Šajā raidierakstā ielūkojāmies Latvijas aizsardzības aktualitātēs: rietumu amatpersonu spekulācijas par kara tuvošanos ar Krieviju, Latvijas artava NATO alianses spēju stiprināšanā, runājām, kāpēc jāpierod pie biežākām militārām mācībām Latvijā un cik sekmīgi ar jaunajiem karavīriem papildinām Latvijas armijas rindas.

ikonaSkatīties epizodi
Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Epizode #11

Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Pēdējos mēnešos informatīvajā telpā Latvijā un pasaulē virmo spekulācijas par kara tuvošanos starp Ziemeļatlantijas līguma organizāciju (NATO) un Krieviju. Tiek izteikti minējumi par dažādiem šāda scenārija piepildīšanās termiņiem, sākot no vairākiem gadiem līdz pat ļoti tuvai nākotnei.

ikonaSkatīties epizodi