Podkāsts

NATO mīti un vai Latvijā esam drošībā?

Epizode #3  |
  02. novembris, 2023

Skaties šeit vai klausies Spotify

Daudziem ir radušies jautājumi par to, kā NATO aizsargās mūs nemiera vai kara apstākļos. Kas ir 5.pants un kā tas tiek īstenots? Tāpēc Karmena Stepanova kopā ar epizodes viesiem lauž mītus un atklāj patiesības par NATO darbību un drošību Latvijā.

Pašreizējā situācijā daudziem ir radušies jautājumi par to, kā NATO aizsargās mūs nemiera vai kara apstākļos. Kas ir 5.pants un kā tas tiek īstenots? Podkāsta vadītāja Karmena Stepanova kopā ar epizodes viesiem lauž mītus un atklāj patiesības par NATO darbību un drošību Latvijā.
 
Epizodes viesi:
– Baiba Braže, Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstniece, bijusī NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos;
– Monta Zaumane, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta analītiķe, Instagram profila @montatalkssecurity veidotāja.

Citas epizodes

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Epizode #13

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Interneta portāli, TV, radio un sociālie mediji šobrīd ir pārpludināti ar ziņām par teju neizbēgamu NATO un Krievijas sadursmi un karu Baltijas valstīs, ASV un Krievijas vēlēšanām un spekulācijām par to ietekmi uz pasaules kārtību.

ikonaSkatīties epizodi
Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Epizode #12

Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Šajā raidierakstā ielūkojāmies Latvijas aizsardzības aktualitātēs: rietumu amatpersonu spekulācijas par kara tuvošanos ar Krieviju, Latvijas artava NATO alianses spēju stiprināšanā, runājām, kāpēc jāpierod pie biežākām militārām mācībām Latvijā un cik sekmīgi ar jaunajiem karavīriem papildinām Latvijas armijas rindas.

ikonaSkatīties epizodi
Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Epizode #11

Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Pēdējos mēnešos informatīvajā telpā Latvijā un pasaulē virmo spekulācijas par kara tuvošanos starp Ziemeļatlantijas līguma organizāciju (NATO) un Krieviju. Tiek izteikti minējumi par dažādiem šāda scenārija piepildīšanās termiņiem, sākot no vairākiem gadiem līdz pat ļoti tuvai nākotnei.

ikonaSkatīties epizodi