Podkāsts

Vai Daugavpilī un Latgalē #vissslikti?

Epizode #8  |
  14. decembris, 2023

Skaties šeit vai klausies Spotify

Kremļa propaganda regulāri manipulē ar pierobežā dzīvojošajiem, izplatot melus, ka krievus Latvijā diskriminē, valdībai Latgales reģions ir vienaldzīgs un Latvija tiek gatavota karam.

 

Kremļa propaganda regulāri manipulē ar pierobežā dzīvojošajiem, izplatot melus, ka krievus Latvijā diskriminē, valdībai Latgales reģions ir vienaldzīgs un Latvija tiek gatavota karam. Spītējot aizliegumam, daudzviet Latgalē iedzīvotāji turpina skatīties Kremļa propagandas kanālus un ticēt Kremļa izplatītajiem meliem. Par karu Latgalē runā negribīgi vai atsakās par to runāt. Kāda ir reālā situācijā Latgalē?

 

Epizodes viesi: 

  • Vladislava Romanova, filmas “Daugavpils – iespēju vai nespēju pilsēta?” veidotāja; 
  • Anželika Litvinoviča, studente, Dezinformācijas izlaušanās spēles veidotāja; 
  • Monta Zaumane, Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta analītiķe, Instagram profila @montatalkssecurity veidotāja.

 

Podkāsta vadītāja: Karmena Stepanova.Citas epizodes

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Epizode #13

Vai Putins šogad uzvarēs ne tikai “vēlēšanas” Krievijā?

Interneta portāli, TV, radio un sociālie mediji šobrīd ir pārpludināti ar ziņām par teju neizbēgamu NATO un Krievijas sadursmi un karu Baltijas valstīs, ASV un Krievijas vēlēšanām un spekulācijām par to ietekmi uz pasaules kārtību.

ikonaSkatīties epizodi
Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Epizode #12

Kā aizsargājamies pret Krievijas draudiem?

Šajā raidierakstā ielūkojāmies Latvijas aizsardzības aktualitātēs: rietumu amatpersonu spekulācijas par kara tuvošanos ar Krieviju, Latvijas artava NATO alianses spēju stiprināšanā, runājām, kāpēc jāpierod pie biežākām militārām mācībām Latvijā un cik sekmīgi ar jaunajiem karavīriem papildinām Latvijas armijas rindas.

ikonaSkatīties epizodi
Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Epizode #11

Vai NATO atturēs tālāku Krievijas agresiju?

Pēdējos mēnešos informatīvajā telpā Latvijā un pasaulē virmo spekulācijas par kara tuvošanos starp Ziemeļatlantijas līguma organizāciju (NATO) un Krieviju. Tiek izteikti minējumi par dažādiem šāda scenārija piepildīšanās termiņiem, sākot no vairākiem gadiem līdz pat ļoti tuvai nākotnei.

ikonaSkatīties epizodi